Odkryj potencjał danych.
Bezpiecznie. Prywatnie.
Jak nigdy wcześniej.

Misja

PayD to dostawca rozwiązań technologicznych w zakresie bezpiecznego i audytowalnego udostępniania danych klienta

Naszą misją jest uwolnienie maksymalnego potencjału danych, przy jednoczesnym poszanowaniu prywatności i decyzji konsumentów oraz strategii rynkowych przedsiębiorstw.

Zaufali nam

Krajowa Izba Rozliczeniowa, to partner technologiczny PayD i współorganizator PeaR Platform odpowiedzialny za kontrolę dostępu do danych.

Operator Chmury Krajowej, to partner technologiczny PayD i nasz dostawca rozwiązań chmurowych. Mapa rozwoju PeaR Platform zakłada docelowe przekazanie do OChK części systemu.

Produkt

Proces onboarding-less dla klientów Layer 1

Nie czekaj aż klient zacznie korzystać z Twojej aplikacji lub programu lojalnościowego, aby zacząć zbierać dla niego wartościowe informacje. Przywitaj go w swoim systemie kompletem danych i zaoferuj spersonalizowane usługi.

Współdziel dane z innymi graczami rynku Layer 1

Skorzystaj ze standardu współdzielenia danych, który pozwala na pełną kontrolę przepływu oraz zachowanie prywatności danych klienta. Zyskaj możliwość zaoferowania swoim klientom produktów i usług, w oparciu o otwarty rynek danych.

Pełna audytowalność danych klienta w systemie Layer 1

Zagwarantuj swoim klientom pełną transparentność w zakresie zbieranych o nich danych. Nasz protokół zarchiwizuje decyzje klienta o udostępnieniu danych i dzięki technologii blockchain dostarczy mu pewność weryfikacji tego kto, kiedy i w jakim zakresie miał do nich dostęp.

Produkt

Odzyskaj spersonalizowane dane klientów w przestrzeni cyfrowej

PayD dostarcza rozwiązania pozwalające na zbieranie danych klientów, zanim Ci wyrażą na to zgodę, przy zachowaniu pełnej zgodności z regulacjami w zakresie danych osobowych.

Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej kryptografii zbudowaliśmy protokół Fast Forward Data Privacy Protocol (DPP), pozwalający odzyskać dane klienta z przeszłości.

Past Forward DPP
w praktyce

Platforma e-Paragonowa
i API Premium

➔ Wystawiaj e-paragony i zrezygnuj z wydruku w dowolnym procesie zakupowym (m.in. obsługa offline, gotówki).
➔ Zyskaj dostęp do nowego wymiaru danych zakupowych klientów.
➔ Buduj nowe usługi w oparciu o największy zestaw danych zakupowych na rynku.

➔ Zapewnij klientom kontrolę nad finansami poprzez dostęp do szczegółowych danych zakupowych, w przystępnej formie.
➔ Dowiedz się więcej o kliencie i popraw swoje modele scoringowe.
➔ Zmniejsz stopę reklamacji transakcji kartowych.

➔ Nawiąż jednocześnie współpracę ze wszystkimi wystawcami danych paragonowych korzystającymi z PeaR Platform.
➔ Przywitaj klienta w swojej aplikacji zestawem jego kilkuset danych paragonowych i od razu przejdź do świadczenia usług.
➔ Buduj wartościowe usługi i produkty zamiast rozwiązywać problemy prawne czy technologiczne związane z pozyskiwaniem danych!

Technologia

Technologia to podstawa naszej działalności

Wykorzystujemy wysokiej klasy kryptografię, aby zapewnić prywatność, kontrolę i przejrzystość zbierania i przetwarzania danych. Nasze rozwiązania opierają się na technologii blockchain, enklawach ochrony, informacji oraz zaawansowanej metodzie szyfrowania identyfikatorowego.

Technologia blockchain Layer 1

Dzięki blockchain możesz przeprowadzić indywidualny audyt tego kto, kiedy i w jakim zakresie otrzymał dostęp do Twoich danych. Uzyskaj pewność, iż tylko podmioty przez Ciebie wskazane korzystają z Twojego potencjału danych.

Enklawy ochrony informacji Layer 1

Wyobraź sobie, że chcesz kupić komuś prezent, ale nie wiesz czy mu się spodoba i jednoczenie nie możesz go pokazać, aby nie popsuć niespodzianki. Enklawy ochrony informacji rozwiązują ten problem dla danych osobowych. Podmioty, które mają prawo posiadać Twoje dane osobowe, mogą w ich kontekście odpytywać niezależne jednostki bez ich ujawniania - pełne poszanowanie prywatności!

Szyfrowanie identyfikatorów Layer 1

Jeśli szyfrowanie kojarzy Ci się z masą niezrozumiałych ciągów znaków (np. 0x1s6KrwKcPeaR3w….), to prawdopodobnie masz dobre skojarzenia, ale nie wiesz, że nie musi tak być! Innowacje rozwijane przez PayD sięgają aż po warstwę kryptografii, dzięki czemu możliwe jest szyfrowanie zabezpieczające Twoje dane przeprowadzane przy użyciu dobrze Ci znanych ciągów znaków takich jak adres e-mail czy numer karty płatniczej.

Dowiedź się więcej
o Naszej technologii

i pobierz White Paper
o Past Forward Data
Privacy Protocol.

Zespół

Nasz Zespół
to idealne połączenie
technologii i wiedzy
rynkowej.

Blog

Odzyskaj
dane klientów
w przestrzeni
cyfrowej

E-paragon a bankowanie

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text...

Przyszłość e-paragonów

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text...

Kontakt

Zainteresowany
współpracą?

Napisz do nas!